כך תתכננו ארוחה לצוות שאיש לא ישכח

הוספה למחברת

שתפו את המתכון

רוצים לקבל מתכונים חדשים ישירות לטלפון שלכם?
לחצו כאן והצטרפו לקבוצת הווטסאפ שלנו

אם אתם רוצים לשמור על העובדים שלכם לאורך זמן, אם אתם רוצים להשקיע בהם כדי שאלו יגלו את הרצון להשקיע בכם, בחברה ובארגון בחזרה, הרי שאין טוב יותר מאוכל כדי להגיע לליבו של האדם. יום גיבוש לעובדים אפשר לקיים בכל מיני צורות ובמאמר הבא אנחנו רוצים לדבר על סוגיה אשר יכולה להטריד כל מי שמחפש קונספט או רעיון מיוחד לערב צוות, האוכל. ננסה להבין מה כדאי? האם לתת לצוות להכין את האוכל בעצמו? אולי שווה להגיע למקום מיוחד כדי לחגוג ביחד? כל התשובות במאמר הבא. 

להכין ארוחה ביחד, יתרונות וחסרונות 

כמו שאמרו חכמים מאיתנו 'הצבא צועד על קיבתו'. כלומר, הרבה פעמים, אם אין לנו רעיון מיוחד לערב צוות ייחודי, הכי טוב זה פשוט להביא אוכל טוב. אתם יכולים להפוך את יום הגיבוש ליום בו כל אחד מהחברים בחברה מכין משהו במיוחד לאירוע, אתם יכולים אפילו להפוך את ההכנות לאירוע לסוג של 'תחרות', בדומה לתוכניות הבישול הפופולאריות כל כך בישראל. אמנם, מדובר על רעיון יצירתי ומצויין עבור יום גיבוש לעובדים, אבל, ישנן כמה בעיות אותן אנחנו צריכים לפתור. 

ראשית, הרי שבשביל לקיים ערב מהסוג הזה אתם צריכים שיהיה לכם מספיק מקום כדי לעבוד ביחד. אנחנו צריכים להקפיד גם בכל הנוגע לענייני הכשרות, שכן כל עובד מחפש מענה שונה בתחום הזה שלא נדבר על הצמחונים והטבעוניים אותם אפשר למצוא כמעט בכל חבורה. עוד נקודה למחשבה, אם אתם בוחרים לתת לעובדים להכין את האוכל, יכול להיות ולא ישאר לכם מספיק זמן לעשות דברים אחרים. אנחנו מדברים על פעילות ממושכת, וודאי אם אתם מנסים להפיק ערב מרובה משתתפים. 

למה לא לצאת ביחד לבר מותאם לאירוע מהסוג הזה? 

אם החברה מעסיקה מספר עובדים גבוה באופן יחסי או אם אתם רוצים להפוך ערב גיבוש לעובדים לאירוע בו יש פעילויות נוספות, מלבד הכנה של אוכל ביחד, אז תמיד אפשר לבחור לצאת לבר המתאים לאירוע מהסוג הזה בדיוק. איך תבחרו את הבר המנצח? יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם בעניין הזה. 

  • בחרו מקום אשר אירח אירועים מהסוג הזה בעבר: לא במקרה אומרים: 'אין חכם כבעל ניסיון'. בשביל שערב כזה יעבוד כמו שצריך, בשביל שהכל 'יתקתק', הכי חשוב זה לבחור במי שיש להם ניסיון עם אירועים מהסוג הזה והם יודעים בדיוק מה צריך לעשות כדי שכולם יצאו מרוצים. 
  • בחרו במקום נגיש וקרוב לכולם: אם תשאלו עובד ממוצע, מה יכול למנוע ממנו להגיע לערב גיבוש, הוא ככל הנראה ידבר על המרחק ממקום מגוריו. אין מה לעשות, העובדים שלכם מנהלים חיים מלאים, עם חיי משפחה עשירים ותחביבים. לכן, ערב גיבוש לעובדים חייב להתקיים במרכז, בנקודה אליה אפשר להגיע ברכב פרטי כי יש חניה בשפע. 

עסק מצליח מתייחס לעובדים שלו בתשומת לב 

בסופו של יום, העובדים הם המשאב המשמעותי של כל עסק מצליח. אם אתם רוצים לעודד את העובדים שלכם להביא יותר מעצמם, הקפידו על קיום ימי גיבוש מיוחדים ופעילויות מיוחדות. אתם עוד תראו איך ההשקעה הזו עוד תחזיר את עצמה ובגדול. 

עוד מתכונים

מתכונים מומלצים:

תגיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *